Obchodní zástupci

Každý z našich obchodních zástupců zná detailně region, který spravuje a zná mnoho zemědělců, kteří v tomto regionu hospodaří. Níže se můžete detailněji seznámit s našimi spolupracovníky.

Robert Adam

Ústecký

Děčín | Ústí nad Labem

E-mail: robert.adam@agro21.cz
Telefon: +420608315915

Zobrazit profil

Rudolf Adam

Středočeský | Ústecký

Mělník | Chomutov | Louny | Teplice

E-mail: rudolf.adam@seznam.cz
Telefon: +420 777 655 945

Zobrazit profil

Lukáš Bánovský

Olomoucký | Zlínský

Šumperk | Kroměříž | Uherské Hradiště | Zlín

E-mail: lukas@agro21.cz
Telefon: +420 775 243 485

Zobrazit profil

Ing. Robert Buček

Olomoucký | Moravskoslezský

Jeseník | Olomouc | Prostějov | Přerov | Bruntál | Opava

E-mail: robert@agro21.cz
Telefon: +420 720 455 405

Zobrazit profil

Jakub Červ

Středočeský

Kolín | Nymburk

E-mail: jakub@agro21.cz
Telefon: +420 777 627 432

Zobrazit profil

Kateřina Doubicová

Královéhradecký

Hradec Králové | Jičín | Náchod | Rychnov nad Kněžnou | Trutnov

E-mail: katerina@agro21.cz
Telefon: +420 773 781 902

Zobrazit profil

Václav Fürst

Karlovarský

Cheb | Karlovy Vary | Sokolov

E-mail: vaclav@agro21.cz
Telefon: +420 774 331 514

Zobrazit profil

Ing. Martin Horníček

Středočeský

Benešov | Kutná Hora | Praha-východ

E-mail: martin@agro21.cz
Telefon: +420 601 163 266

Zobrazit profil

Veronika Hrabalová

Moravskoslezský | Zlínský

Frýdek-Místek | Karviná | Nový Jičín | Vsetín

E-mail: veronika@agro21.cz
Telefon: +420 604 942 212

Zobrazit profil

Bc. Tomáš Hruška

Jihomoravský

Blansko | Brno-venkov | Vyškov

E-mail: tomas@agro21.cz
Telefon: +420 737 953 205

Zobrazit profil

Ing. Jiří Jaklín

Plzeňský

Domažlice | Klatovy | Plzeň-jih | Plzeň-město | Plzeň-sever | Rokycany | Tachov

E-mail: jirka@agro21.cz
Telefon: +420 608 137 090

Zobrazit profil

Marek Jedlička

Jihočeský

Prachatice | Strakonice | České Budějovice | Český Krumlov

E-mail: marek@agro21.cz
Telefon: +420732233471

Zobrazit profil

Bc. Martin Jícha

Královéhradecký

Hradec Králové | Jičín | Náchod | Rychnov nad Kněžnou | Trutnov

E-mail: martin.jicha@seznam.cz
Telefon: +420 721 041 846

Zobrazit profil

František Kuba

Jihomoravský

Břeclav | Hodonín | Znojmo

E-mail: frantisek@agro21.cz
Telefon: +420 737 005 030

Zobrazit profil

Jaroslav Kutifel

Pardubický

Chrudim | Pardubice | Svitavy | Ústí nad Orlicí

E-mail: jarda@agro21.cz
Telefon: +420 725 350 235

Zobrazit profil

Adéla Kvasničková

Pardubický

Svitavy | Ústí nad Orlicí

E-mail: adela@agro21.cz
Telefon: +420 737 340 528

Zobrazit profil

Ing. Petr Macfelda

Kraj Vysočina

Třebíč | Žďár nad Sázavou

E-mail: petr@agro21.cz
Telefon: +420725345504

Zobrazit profil

Bc. Michal Marek

Jihočeský | Kraj Vysočina

Jindřichův Hradec | Písek | Tábor | Pelhřimov

E-mail: michal@agro21.cz
Telefon: +420 728 920 363

Zobrazit profil

Tereza Mikešová

Středočeský

Beroun | Kladno | Praha-západ | Příbram | Rakovník

E-mail: tereza@agro21.cz
Telefon: +420 608 944 866

Zobrazit profil

Marcel Sikora

Středočeský | Liberecký

Mladá Boleslav | Česká Lípa | Jablonec nad Nisou | Liberec | Semily

E-mail: marcel@agro21.cz
Telefon: +420 777 030 268

Zobrazit profil

Josef Sogel

Středočeský | Liberecký

Mladá Boleslav | Česká Lípa | Jablonec nad Nisou | Liberec | Semily

E-mail: josef@agro21.cz
Telefon: +420 702 172 074

Zobrazit profil

Mgr. Klára Syptáková DiS.

Plzeňský

Plzeň-jih

E-mail: klara@agro21.cz
Telefon: +420 603 273 707

Zobrazit profil

Lucie Tomášková

Ústecký

Litoměřice | Most

E-mail: lucie@agro21.cz
Telefon: +420 723 659 766

Zobrazit profil