Obchodní zástupci

Každý z našich obchodních zástupců zná detailně region, který spravuje, a zná mnoho zemědělců, kteří v tomto regionu hospodaří. Níže se můžete detailněji seznámit s našimi spolupracovníky.

Ing. Robert Buček

Olomoucký | Moravskoslezský | Zlínský

Jeseník | Olomouc | Prostějov | Přerov | Šumperk | Bruntál | Opava | Kroměříž | Uherské Hradiště | Zlín

E-mail: robert@agro21.cz
Telefon: +420 720 455 405

Zobrazit profil

Kateřina Doubicová

Středočeský | Liberecký | Královéhradecký

Kolín | Mladá Boleslav | Nymburk | Česká Lípa | Jablonec nad Nisou | Liberec | Semily | Hradec Králové | Jičín | Náchod | Rychnov nad Kněžnou | Trutnov

E-mail: katerina@agro21.cz
Telefon: +420 773 781 902

Zobrazit profil

Václav Fürst

Plzeňský | Karlovarský | Ústecký

Plzeň-jih | Cheb | Karlovy Vary | Sokolov | Děčín | Chomutov | Litoměřice | Louny | Most | Teplice | Ústí nad Labem

E-mail: vaclav@agro21.cz
Telefon: +420 774 331 514

Zobrazit profil

Ing. Martin Horníček

Středočeský

Kutná Hora | Praha-východ

E-mail: martin@agro21.cz
Telefon: +420 601 163 266

Zobrazit profil

Veronika Hrabalová

Moravskoslezský | Zlínský

Frýdek-Místek | Karviná | Nový Jičín | Vsetín

E-mail: veronika@agro21.cz
Telefon: +420 604 942 212

Zobrazit profil

Bc. Tomáš Hruška

Jihomoravský

Blansko | Brno-venkov | Vyškov

E-mail: tomas@agro21.cz
Telefon: +420 737 953 205

Zobrazit profil

Ing. Jiří Jaklín

Plzeňský

Plzeň-jih | Plzeň-město | Plzeň-sever | Rokycany | Tachov

E-mail: jirka@agro21.cz
Telefon: +420 608 137 090

Zobrazit profil

Marek Jedlička

Jihočeský | Plzeňský

České Budějovice | Český Krumlov | Prachatice | Strakonice | Domažlice | Klatovy

E-mail: marek@agro21.cz
Telefon: +420 732 233 471

Zobrazit profil

Bc. Martin Jícha

Středočeský | Liberecký | Královéhradecký

Kolín | Mladá Boleslav | Nymburk | Česká Lípa | Jablonec nad Nisou | Liberec | Semily | Hradec Králové | Jičín | Náchod | Rychnov nad Kněžnou | Trutnov

E-mail: martin.jicha@seznam.cz
Telefon: +420 721 041 846

Zobrazit profil

František Kuba

Jihomoravský

Břeclav | Hodonín | Znojmo

E-mail: frantisek@agro21.cz
Telefon: +420 737 005 030

Zobrazit profil

Jaroslav Kutifel

Pardubický | Kraj Vysočina

Chrudim | Pardubice | Svitavy | Ústí nad Orlicí | Havlíčkův Brod

E-mail: jarda@agro21.cz
Telefon: +420 725 350 235

Zobrazit profil

Adéla Kvasničková

Pardubický

Svitavy | Ústí nad Orlicí

E-mail: adela@agro21.cz
Telefon: +420 737 340 528

Zobrazit profil

Ing. Petr Macfelda

Kraj Vysočina

Jihlava | Třebíč | Žďár nad Sázavou

E-mail: petr@agro21.cz
Telefon: +420 725 345 504

Zobrazit profil

Bc. Michal Marek

Středočeský | Jihočeský | Kraj Vysočina

Benešov | Jindřichův Hradec | Písek | Tábor | Pelhřimov

E-mail: michal@agro21.cz
Telefon: +420 728 920 363

Zobrazit profil

Tereza Mikešová

Středočeský

Beroun | Kladno | Praha-západ | Příbram | Rakovník

E-mail: tereza@agro21.cz
Telefon: +420 608 944 866

Zobrazit profil

Mgr. Jiří Skala

Plzeňský

Domažlice

E-mail: skala58@seznam.cz
Telefon: +420 724 501 921

Zobrazit profil