Cena vašich pozemků

Jsme největší zprostředkovatelská společnost v ČR a SK na trhu se zemědělskou půdou. Od roku 2013 díky nám prodaly svoje pozemky tisíce majitelů a stovky zemědělců půdu díky nám nakoupily.

Proč zadat poptávku na cenu vašich pozemků?

Majitelé půdy nás oslovují z několik důvodů. První a samozřejmý je, že chtějí prodat svá pole. Dále dostali nabídku od konkurence a chtějí ji porovnat. Pozemky jsou v drtivé většině významnou částí majetku rodin, a proto chtějí majitelé znát jeho reálnou hodnotu. Toto bývá třetím nejčastějším důvodem, proč nám majitelé pozemků posílají žádosti o nacenění.

Pokud budete porovnávat naši nabídku s ostatními, ověřte si u ostatních nabídek, zda je to opravdu nabídka na prodej pozemků. Často se setkáváme s tím, že některé subjekty nabízejí sice vysoké částky, ale cílem je s majitelem uzavřít zprostředkovatelskou smlouvu a pak teprve shánět kupce. Díky našemu dlouholetému působení na trhu máme kontakty téměř po celé republice, a proto naše nabídky jsou přímo od zájemců a žádnou zprostředkovatelskou smlouvu u nás podepisovat nemusíte. Věříme, že majitel pozemků by měl mít svobodu v rozhodování.

Jak naceňování probíhá

  1. Vy zadáte požadavek na nacenění Vašich pozemků.
  2. My se na pozemky podíváme a oslovíme všechny klienty, které v oblasti máme. Oslovujeme jak zemědělce, tak další zájemce z řad církví, investorů a nemovitostních fondů. Jde nám o získání co nejvyšší nabídky pro Vás.
  3. Sdělíme Vám nejvyšší nabídku, kterou jsme dokázali sehnat. Je to nabídka od našeho klienta, v případě, že s ní budete souhlasit, můžete uzavřít rovnou kupní smlouvu. Někteří z našich konkurentů po Vás budou chtít zprostředkovatelskou smlouvu a pak teprve budou shánět kupce. Vzhledem k tomu, že máme pokrytou téměř celou ČR, u nás toto odpadá. Naše nabídka platí ihned.
  4. Po sdělení nabídky už se jen rozhodnete, zda pozemek prodáte našemu klientovi, či nikoliv.
  5. Pokud ano, můžete veškeré náležitosti nechat na nás, všechny dokumenty Vám dostatečně dlouho před podpisem pošleme ke kontrole.
  6. Pokud z jakéhokoliv důvodu nebudete chtít pozemky prodat, nic se neděje, nic neplatíte. Budeme pouze rádi, pokud se na nás v případě budoucího prodeje znovu obrátíte.

Zadejte poptávku